Global Legal Hackathon 2020 6-8.03.2020

Misja

Podobnie jak krajowe ambasady promują kulturę, handel oraz naukę danego kraju, naszą misją jest promowanie „dobrej woli w biznesie".

Chcemy by firmy, prowadząc swoją działalność były odpowiedzialne wobec społeczeństwa i przyszłych pokoleń.

Organizujemy wydarzenia, które odkrywają społeczny wymiar technologii. 

Wydarzenia

Dla kogo

<strong>Korporacje</strong> Realny wpływ na życie dzieciKorporacje Realny wpływ na życie dzieci
<strong>Liderzy biznesu</strong> Top management na rzecz dzieciLiderzy biznesu Top management na rzecz dzieci
<strong>Startupy</strong> Innowacyjne podejście do pomocy humanitarnejStartupy Innowacyjne podejście do pomocy humanitarnej
<strong>Społeczność</strong> Uczelnie i media na rzecz dzieciSpołeczność Uczelnie i media na rzecz dzieci
rozwiązania pozytywnego wpływu

Case Studies

  • Samsung & UNICEF Samsung & UNICEF Współpraca między Samsung i UNICEF, w której dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości możemy przenieść się do obozów dla uchodźców w Jordanii czy do dzielnic biedy w Meksyku.
  • Swoop Aero i WingCopter & UNICEF Swoop Aero i WingCopter & UNICEF Współpraca UNICEF ze Swoop Aero i WingCopter, firmami produkującymi drony. W jej ramach, w Vanuatu prowadzone były testy zastosowania dronów do transportu szczepionek dla dzieci.
  • U-Report & UNICEF U-Report & UNICEF Rozwiązanie stworzone przy wsparciu UNICEF Innovation Fund. Jest to darmowa aplikacja służąca zwiększaniu partycypacji społecznej poprzez łatwą i szybką wymianę informacji. U-Report jest obecny w 53 krajach, a z aplikacji korzysta już ponad 6 milionów użytkowników.

Partnerzy wydarzeń

Zostań partnerem

Media o nas

  • Ambasada Dobrej Woli UNICEF jest platformą, dzięki której polskiemu biznesowi łatwiej będzie zaangażować się w działalność pomocową i dzielić dobrymi pomysłami. Puls Biznesu

Kontakt

Ambasada Dobrej Woli odkrywa społeczny wymiar biznesu.

Jeśli chcesz nam w tym pomóc lub dowiedzieć się więcej o tym co robimy, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.

Contact

Dzięki zaznaczeniu zgód możesz:

- Otrzymywać od nas materiały informacyjne dotyczące wszystkich naszych działań pomocowych.
- Ułatwić komunikację, obsługę i realizację zgłaszanych przez Ciebie spraw np. za pomocą telefonu.

Każdą zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili - nie wpływa to na zgodność z prawem wykorzystania Twoich danych przed cofnięciem zgody.

 
 
 

*Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; cofnięcie zgody może nastąpić w formie mailowej na adres e-mail: iod@unicef.pl, telefonicznie pod numerem 22 568 03 65 lub w formie pisemnej na adres administratora danych, którym jest: Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rolnej 175 D, 02-729 Warszawa, NIP: 527-23-76-153, REGON: 015155202. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych zawarte są w Klauzuli Informacyjnej dotyczącej Przetwarzania Danych Osobowych oraz dostępne są pod adresem www.ambasadadobrejwoli.pl/polityka-prywatnosci.